Filmy a seriálySpravodajstvo

Seriál Squid Game oficiálne prepisuje historické tabuľky Netflixu. Prepadli ste tomuto seriálu aj vy?

Seriál Squid Game oficiálne oslovil 111 miliónov fanúšikov. Stal sa tak doposiaľ najúspešnejším seriálom z dielne spoločnosti Netflix.

Seriál Squid Game hneď po uvoľnení vyvolal veľký ošiaľ medzi divákmi. Ten bol dokonca tak veľkým, že Netflix bol zo strany kórejského operátora zažalovaný, že neprimerane preťažuje (kórejskú) internetovú sieť. Ošiaľ okolo seriálu však nebol len lokálnou, ale celosvetovou záležitosťou.

Ešte koncom septembra riaditeľ spoločnosti Netflix uviedol, že neočakávali tak obrovský úspech seriálu Squid Game po jeho vypustení do sveta. Predpokladali, že seriál zaujme najmä  domáce publikum, stal sa však celosvetovým úspechom. Ďalej uviedol, že má nábeh na to, aby sa stal najúspešnejším seriálom v histórii platformy.

Squid Game prepisuje historické tabuľky

Na slová riaditeľa spoločnosti, Teda Sarandosa, skutočne prišlo. Informuje o tom samotná spoločnosť Netflix prostredníctvom sociálnej siete Twitter. Ako môžete vidieť nižšie, tak seriál Squid Game si doposiaľ pozrelo viac ako 111 miliónov účtov, čo zo seriálu robí vôbec najúspešnejší seriál v histórii platformy.

„Seriál Squid Game oficiálne oslovil 111 miliónov fanúšikov – robí to z neho náš najúspešnejší seriál v histórii, aký sme kedy uviedli!“ píše sa v statuse spoločnosti nižšie.

O čom je Squid Game?

Seriál Squid Game prináša príbeh 456 ľudí, ktorým sa nejakým spôsobom zrútil svet, najčastejšie prepadli dlhom, ktoré nemajú šancu v živote splatiť. Osud im však priniesol príležitosť, ako sa môžu z tejto biedy a zúfalstva dostať, boli ňou na prvý pohľad neškodné hry. Samozrejme, nikto nečakal, že ide o hry na život a smrť. Príbeh neskôr zachytáva najmä osud jednej skupiny súťažiacich, ktorí sa rozhodli, že si budú navzájom pomáhať. Zvrat nastane pri hre, kde sú členovia skupiny nútení postaviť navzájom proti sebe, kedy zisťujú, že súťažia hlavne za seba, a nie ako tím. Kto na konci dňa prežije a výhra vysnenú odmenu?

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close