ANDROIDZariadenia

Šéf Samsungu bol prichytený s novým Galaxy Note 9. Čo povieš, vyzerá dobre?

Samsung by mal predstaviť nový Galaxy Note 9 už o tri týždne. CEO spoločnosti Samsung, DJ Koh, bol prichytený na verejnosti ako používa nový Galaxy Note 9. Vďaka tejto fotografii tak vieme, že nová vlajková loď ponúkne očakávanú zmenu dizajnu.

Aj napriek tomu, že obrázok nezaznamenáva samotný telefón v úchvatných malých rozmeroch, tak vieme, že Galaxy Note 9 ponúkne horizontálne usporiadaný zadný duálny fotoaparát, pod ktorým sa bude nachádzať čítačka odtlačku prsta. Viacero únikov prezrádza, že Note 9 ponúkne veľmi podobný dizajn k predošlej generácii a skôr sa len bude jednať o rozdiel v niektorých detailoch.

samsung
zdroj: phonearena.com

Nový Samsung Galaxy Note 9 bude poháňaný výkonným čipom Exynos 9810 a v USA Snapdragon 845, ktorému bude sekundovať 6 GB RAM a 64 GB úložisko. Údajne by mohla byť dostupná aj varianta s 8 GB RAM a 256 GB úložiskom, no tá by sa mala objaviť hlavne v Číne. Samsung predstaví novú vlajkovú loď už 24. júla. Dobrou správou je, že by cena mohla byť stanovená na veľmi podobnú sumu ako u Galaxy Note osmičky.

Zdroj: phonearena.com, úvodný obrázok Zdroj: Youtube

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Redakcia

Windowscentrum.sk je veľmi zaujímavý internetový magazín, ktorý sa focusuje na Windows, Android, iOS, Apple a ďalšie zaujímavé témy. Píšeme taktiež o moderných technológiách, gadgetoch či autách.
Close
Close