ANDROIDSamsungSpravodajstvo

Samsung začal s uvoľňovaním Androidu 10 pre ďalšie zariadenia

Samsung začal uvoľňovať Android 10 v kombinácii s One UI 2.0 pre Galaxy Note 10 a Note 10+. Celkovo je (zatiaľ) tak dostupný pre 5 zariadení.

Spoločnosť Samsung začala uvoľňovať Android 10 v kombinácii s nadstavbou One UI 2.0 pre ďalšie zariadenia. Konkrétne pre modely smartfónov Galaxy Note 10 a Note 10 Plus. Upozorňuje na to portál gsmarena.com.

Portál ďalej píše, že aktualizáciu začali dostávať hlavne obyvatelia Nemecka a Francúzska. Zároveň uprednostňovaní sú používatelia, ktorí boli prihlásení do programu One UI 2.0 Beta/BETA verzie Androidu 10. Kódové označenie aktualizácie je „N97 * FXXU1BSL7“.

Samsung Galaxy Note 10 aktualizacia Android 10
Zdroj: GSMArena.com

Aktualizácia by mala byť postupne uvoľňovaná aj pre ďalších používateľov. Update s oficiálnou verziou Androidu 10, by tak mal byť dostupný (pozn. redakcie: resp. by mal byť postupne uvoľňovaný) celkovo pre 5 zariadení. Konkrétne pre modely smartfónov:

  • Samsung Galaxy S10e
  • Samsung Galaxy S10
  • Samsung Galaxy S10 Plus
  • Samsung Galaxy Note 10
  • Samsung Galaxy Note 10 Plus

Mimochodom, spoločnosť Samsung prisľúbila dostupnosť aktualizácie s najnovším Androidom 10 v kombinácii s One UI 2.0 pre všetky smartfóny, ktoré nie sú staršie ako 2 roky. Aktualizácia s najnovším softvérom pre väčšinu zariadení by mala byť postupne uvoľňovaná v priebehu prvých mesiacov budúceho roka.

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Martin Borko

Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk, ktorý dnes patrí medzi najväčšie technologické webové stránky na Slovensku.
Close
Close