SamsungSpravodajstvo

Samsung vyvracia správy o tom, že Galaxy Fold bude distribuovaný v júli

Začiatkom mesiaca obehlo viacero médií informácia, že smartfón Galaxy Fold z kuchyne kórejskej spoločnosti Samsung by mohol byť distribuovaný prvým majiteľom v priebehu budúceho mesiaca, teda v júli. S informáciami prišiel portál Newstomato.com, ktorý sa odvolával na slová jedného z vrcholných predstaviteľov spoločnosti.

Samsung popiera, že v júli bude distribuovaný Galaxy Fold

Najnovšie, správy ktoré sa začali šíriť viacerými médiami začiatkom mesiaca spoločnosť Samsung vyvracia. Upozorňuje na to portál Sammobile.com. Podľa posledných správ Samsung ešte nemá určený dátum kedy začne s distribúciou zariadenia. Portál píše, že spoločnosť Samsung reagovala na dostupnosť zariadenia slovami:

„Ak by sme sa chystali usporiadať tlačovú konferenciu v tomto mesiaci, tak by sme už na dačom robili.“, ďalej dopĺňa: „…nijak sme nepokročili od aprílového oneskorenia…“.

Komentár spoločnosti dáva zmysel. Informácie pre média týkajúce sa tohto typu oznámenia sú distribuované s čiastočným časovým predstihom.

V každom prípade, záujemcom a potencionálnym majiteľom skladateľného zariadenia Galaxy Fold nezostáva nič iné ako čakať.

Odloženie spustenia ostrého predaja

Odloženie spustenia ostrého predaja smartfónu má korene v testovaní zariadenia viacerými známymi youtubermi, ktorým bolo zariadenie distribuované v druhej polovici apríla. Mnohí z nich odstránili vrchnú časť displeja v domnienke, že sa jedná o ochrannú vrstvu displeja. Jednalo sa však o polymérovú vrstvu, ktorá je súčasťou displeja.

Krátko na to, v polovici mája vyšli na povrch informácie, že Samsung problém s vrchnou časťou displeja vyriešil tak, že túto vrstvu „schoval“ pod hrany displeja, aby používatelia nebolo schopní ju odstrániť. Odvtedy sa o zariadení objavujú informácie len sporadicky.

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close