SamsungSpravodajstvo

Samsung vraj plánuje predstaviť mid-range zariadenie z produktovej línie Galaxy Note 10

Spoločnosť Samsung údajne pracuje na zariadení Samsung Galaxy Note 10 Lite, ktoré by malo cenovo patriť do kategórie mid-range smartfónov.

Spoločnosť Samsung relatívne nedávno predstavila novú produktovú líniu smartfónov Galaxy Note 10, ktorá priniesla smartfóny s prívlastkom “najvýkonnejšie” a “najinovatívnejšie”. Spolu s týmito prívlastkami sa automaticky spája aj vyššia cena. Najnovšie správy  hovoria o tom, že spoločnosť plánuje predstaviť na európskom trhu ďalšie zariadenia z produktovej línie Note 10. Nemalo by sa však jednať o smartfóny s cenovkou atakujúcou  tie najdrahšie zariadenia na trhu.

Samsung Galaxy Note 10 Lite / e

Posledné správy hovoria o tom, že Samsung aktívne pracuje na prinesení smartfónov Samsung Galaxy Note 10 Lite / Samsung Galaxy Note 10 e na európsky trh (kódové označenie zariadenia je SM-N770F). Podľa všetkého by sa malo jednať o  zariadenia vybavené komponentami typickými pre segment smartfónov zo strednej triedy. Špekuluje sa, že smartfón bude poháňaný procesorom z produktovej línie Qualcomm Snapdragon 7xx.

Hoci posledné roky spoločnosť vrámci produktovej línie Note predstavovala len vlajkové lode a nie žiadne mid-range zariadenia, tak s podobnou situáciou kedy bol predstavený aj smatfón vo variante s výrazne slabším hardvérom sme sa už mohli stretnúť. Konkrétne pri modely Galaxy Note 3, kedy bol predstavený smartfón Galaxy Note 3 Neo.

V súčasnosti okolo chystaného zariadenia však nie sú známe žiadne ďalšie informácie. Spoločnosť zatial tieto správy, ktoré sa objavili ako blesk z  čistého neba ešte nepotvrdila, ale ani nevyvrátila. V každom prípade, veríme, že už čoskoro budeme poznať viac informácií.

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Samsung Samsung Galaxy Note 10 Lite

Martin Borko

Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk, ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webové stránky na Slovensku.
Close
Close