SamsungSpravodajstvo

Samsung už nemusí predstavovať Galaxy Z Fold3 a ani Z Flip3. Urobil to za nich známy leaker!

Najnovšie fotografie a plagáty pripravovaných skladačiek od Samsungu vyvracajú doterajšie "uniknuté" informácie.

O nových skladacích smartfónoch zo sérií Galaxy Z Fold a Galaxy Z Flip od juhokórejského Samsungu sa hovorí už niekoľko mesiacov. Predstavenie v poradí 3. generácie týchto flexibilných zariadení sa už pomaly ale isto blíži, keďže od predstavenia začiatkom augusta nás delí už iba niečo viac ako jeden mesiac. S pomaly krátiacim sa časom sa začínajú vynárať aj prvé uniknuté informácie o tejto dvojici zariadení, ktoré doposiaľ „odhalovali“ viacero kľúčových aspektov. Najnovšie úniky spojené s úplným odhalením dizajnu oboch zariadení však naznačujú, že doterajšie informácie a špekulácie zrejme neboli podložené na pravde.

Nové skladačky odhalené v plnej paráde

Známy leaker @evleaks počas včerajška na sociálnej sieti Twitter pomerne nečakane odhalil celý dizajn zariadení Galaxy Z Fold3 a Galaxy Z Flip3. Vo svojom nedávnom príspevku totižto zverejnil priamo reklamné plagáty týchto zariadení, ktoré sa tak na verejnosť dostávajú omnoho skôr, ako juhokórejský výrobca pôvodne plánoval. Už zo samotných plagátov sú pritom jasne viditeľné aj viaceré technické detaily, na ktorých finálnu podobu sme už niekoľko týždňov čakali.

samsung galaxy z fold3
Zdroj: Twitter – @evleaks

Reč je najmä o údajnom prednom fotoaparáte umiestnenom pod displejom zariadenia Galaxy Z Fold3. Práve technológia fotoaparátu pod displejom z dielne Samsungu mala debutovať práve v novej vlajkovej skladačke, aspoň to doteraz naznačovali uniknuté informácie a zahraniční leakeri. Zverejnené reklamné plagáty však jasne odhaľujú, že Samsung zrejme po tejto technológii ešte nesiahol a tak skoro ju zrejme v praxi ani neuvidíme. Druhým podstatným detailom, o ktorom sa povráva už dobrých pár mesiacov, je podpora stylusu S Pen. Toto vylepšenie však na rozdiel od predného fotoaparátu pod displejom nové reklamné plagáty potvrdzujú, čo určite poteší milovníkov maximálnej produktivity.

Novinky zasiahnu aj sériu Galaxy Z Flip

samsung galaxy z flip3 a galaxy z fold3 plagat
Zdroj: Twitter – @evleaks

Medzigeneračné zmeny však zasiahli aj dizajn samotných zariadení. V prípade zariadenia Galaxy Z Fold3 nastanú zmeny najmä na zadnej strane, keďže práve zadný fotoaparát výrazne zoštíhlel. O niečo výraznejšie dizajnové zmeny však nastali v prípade modelu Galaxy Z Flip3. I keď reklamný plagát neodhaľuje úplne celé zariadenie, aj z dostupnej fotografie sú jasné niektoré detaily. Napríklad taký zadný displej výrazne narástol, čím sa stáva omnoho viac využiteľný v praxi. Zmena však nastane aj po farebnej stránke, keďže všetky zariadenia sa budú podľa všetkého niesť v štýle dvoch farebných odtieňov.

Oficiálne predstavenie už 3. augusta

Samozrejme, i keď zverejnené reklamné plagáty vyzerajú naozaj vierohodne, stále ich nemôžeme považovať za oficiálne. Na detailné informácie o týchto zariadeniach, ako aj na naozaj oficiálne potvrdenie dizajnovej stránky zariadení, si tak musíme počkať až do predstavenia. To by sa malo konať už 3. augusta, pričom po ich boku bude predstavená aj nová dvojica hodiniek Galaxy Watch 4 a Galaxy Watch Active 4.

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Close
Close