Pracovné ponuky
SamsungSpravodajstvo

Samsung sprístupni One UI 2.1 pre ďalšie zariadenia. Tieto ho dostanú ako prvé

V súčasnosti nadstavba One UI 2.1 je dostupná len pre 4 smartfóny. To by sa však už čoskoro mohlo zmeniť. Samsung ju chce sprístupniť pre ďalšie modely.

Niekoľko týždňov dozadu spoločnosť Samsung predstavila viacero nových prémiových zariadení. Konkrétne smartfóny z produktovej línie Galaxy S20 a Samsung Galaxy Z Flip, ktorý sme mali mimochodom možnosť ako jedna z prvých redakcií na Slovensku testovať. Všetky tieto smartfóny, okrem prémiových špecifikácií majú jedno spoločné, a tým najnovšia verzia One UI 2.1.

Samsung sprístupni nové One UI rozhranie aj pre ďalšie modely

Portál Sammobile.com prišiel s informáciami o tom, že Samsung plánuje už čoskoro rozšíriť najnovšiu verziu One UI 2.1 aj pre ďalšie zariadenia. V súčasnosti túto nadstavbu nájdeme len v 4. modeloch smartfónoch. Odvoláva sa pritom na samotnú podporu spoločnosti, ktorá zverejnila tieto informácie na svojich stránkach.

Samsung_One UI 2
Zdroj: https://r1.community.samsung.com/

Podľa odpovede podpory spoločnosti, Samsung plánuje rozšíriť dostupnosť nadstavby One UI 2.1 pre modely smartfónov Galaxy S10, Galaxy Note 10, Galaxy S9 a Galaxy Note 9. Bohužiaľ spoločnosť nezverejnila podrobný časový harmonogram. Môžeme však očakávať, že aktualizácia bude najskôr dostupná pre modely S10 a Note 10, a neskôr pre Note 9 a S9. Rovnakým kľúčom spoločnosť totiž sprístupňovala predošlú veľkú aktualizácie nadstavby, kedy ju najprv sprístupnila pre tie najvýkonnejšie zariadenia a neskôr pre ďalšie, bez toho, aby brala do úvahy modelový rad.

Nová nadstavba prináša niekoľko drobných vylepšení, napríklad podporu Samsung Quick Share či možnosť približovania obrazovky, nové funkcie fotografovania a natáčania videí, či drobné zmeny vizualizácie rozhrania systému. Viacero funkcií je však naviazaná na modernejší hardware. Inými slovami, niektoré funkcie na starších zariadeniach nerozbeháte. Napríklad možnosť prepínania Hz obrazovky až do 120Hz.

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk, ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webové stránky na Slovensku.
Close
Close