Pracovné ponuky
SamsungSpravodajstvo

Samsung predstaví nové používateľské rozhranie One UI 2.0, spolu s príchodom Androidu 10

Samsung podľa všetkého, spolu s príchodom novej verzie Android Q, predstaví aj nové používateľské rozhranie One UI 2.0.

Portál Sammobile.com prišiel s  informáciami o tom, že spoločnosť Samsung spolu s príchodom novej verzie Android 10 predstaví aj nové používateľské rozhranie UI 2.0. Následne, pri predstavení novej produktovej série zariadení Samsung Galaxy S11 má byť predstavené rozhranie One UI 2.1.

Správy pochádzajúce z  portálu Sammobile dávajú pritom zmysel, keď zoberieme do úvahy, že Samsung s príchodom poslednej väčšej aktualizácie Androidu priniesol One UI 1.0, a neskôr, pri predstavení zariadení z rady Galaxy S10 bolo predstavené rozhranie One UI 1.1.

Aktuálne nie sú známe informácie, aké nové funkcionality prinesie rozhranie One UI 2.x, s výnimkou funkcionalít „Digital Wellbeing“, ktoré boli ohlásene spoločnosťou Google ešte v máji tohto roka. Medzi tieto funkcie patrí napríklad Mód sústredenia, ktorý umožní používateľov vybrať si aplikácie, pri používaní ktorých nebudú vyrušovaní notifikáciami, či inými rozptyľujúcimi vecami, ďalej funkciou „Live Caption“, ktorá bude schopná generovať k prehrávaním videám titulky, a ďalšie.

Android Q sa očakáva, že spoločnosť Google vypustí niekedy v  3. kvartáli tohto roka. Najčastejšie sa spomína august. Následne jednotlivé spoločnosti, ako Samsung, Huawei, Xiaomi a ďalšie, budú sprístupňovať aktualizáciu pre svoje zariadenia.

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Android Q One UI 2.0 Samsung
Close
Close