SpravodajstvoWindowsZariadenia

Samsung pracuje na novom Windows 10 tablete – Galaxy Tap Pro S2!

Písal sa ešte máj tohto roka kedy technologický gigant Samsung predstavil tablet Galaxy TapPro S, ktorý získal viacero kladných hodnotení od expertov a predpokladalo sa, že bude jedným z hlavných konkurentov zariadeniu Microsoft Surface Pro.

Dnes, zahraničný portál Sammobile prišiel s informáciami, ktoré hovoria o prácach na pokračovateľovi tohto zariadenia – Galaxy Tap Pro S2, ktorý mal prísť na trh v priebehu nasledujúcich mesiacoch.

Samsung-TabPro-S-768x576

Momentálne sa hovorí 4 rôznych modeloch (SM-W728, SM-W727, SM-W723,SM-W720) ktoré sa budú líšiť v konfigurácii ako aj v dostupnosti pre vybrané trhy. Podľa dostupných informácií by sme sa mali dočkať 12“ displeja s technológiou Super Amoled a s rozlíšením 2160×1440 bodov. O chod zariadenia by sa mal starať procesor zo série Intel Core M. Čo sa týka ďalších informácií tak sú nateraz zahalené pod rúškom tajomstva, ale hneď ako vyplávajú na povrch tak  vás budeme určite informovať.

 

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Redakcia

Chceš sa stať redaktorom aj ty? Ak ťa bavia témy technológií a vedy, tak si možno tým správnym kandidátom, aby si sa stal redaktorom nášho portálu. Napíš nám krátku ukážku textu ako píšeš a pošli ju na [email protected] My sa ti ozveme späť
Close
Close