SamsungSpravodajstvoZariadenia

Samsung potvrdzuje dostupnosť Galaxy S10 5G verzie zariadenia. Zároveň hovorí aj o cene, ktorá mnohým vyrazí dych

Samsung je po dlhšej dobe konečne o niečo zhovorčivejší ohľadne 5G verzie zariadenia Galaxy S10. Po niekoľko týždňových „suchotách“ ohľadne dostupnosti zariadenia tu máme konečné konkrétne odpovede ohľadne dostupnosti ako aj ceny.

Samsung Galaxy 5G je na ceste

Portál Phonedog.com poukázal na tlačovú správu spoločnosti Samsung, ktorá hovorí o konkrétnom dátume predstavenia zariadenia Samsung Galaxy S10 5G. Telefón by mal byť predstavený už o pár dní, konkrétne 5. apríla. Dostupné bude najprv pre americký trh a neskôr v priebehu nasledujúcich mesiacov by sa jeho dostupnosť mala rozšíriť aj do ďalších regiónov.

Prejdime však k cene, tá totiž mnohým vyrazí dych. Zariadenie by malo s cenou začínať na úrovni približne 1,225 $, teda niečo málo pod 1100€. Dostupné bude v troch farebných prevedeniach – čierna, kráľovská modrá a strieborná.

Okrem 5G konektivity zariadenie bude o niečo väčšie, konkrétne podrástlo na 6.7“ s rozlíšením 3040 x 1440 bodov. Z hľadiska zobrazovacej technológie sa môžeme tešiť na ten najvyšší štandard v podobe Super AMOLED displeja. Zariadenie ďalej ponúkne  4-násobnú kameru na zadnej strane, ktorá ponúka 3D snímač hĺbky. Okrem neho sa môžeme tešiť na 12MP teleobjektív, 12MP širokouhlú kameru a 16MP ultra širokú kameru. Čerešničkou na torte je, že 3D snímač hĺbky nájdeme aj na prednej strane zariadenia. Telefón bude poháňaný batériou s kapacitou 4500mAh.

Zdroj: Phonedog.com

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close