SamsungSpravodajstvo

Samsung plánuje ešte v októbri predstaviť dostupný model Galaxy S20 Lite (Fan Edition)

Nástupca dostupného vlajkového smartfónu Galaxy S10 Lite od Samsungu bude predstavený už o pár mesiacov

Juhokórejský technologický gigant Samsung plánuje ešte v tomto roku predstaviť ďalší dostupný smartfón, ktorý by mal za pomerne priaznivú cenu ponúknuť najvyšší možný výkon hodný tohtoročných vlajkových lodí. Ako informoval kórejský technologický portál ET News, spoločnosť Samsung má po predstavení smartfónov zo série Galaxy Note 20 a skladačky Galaxy Fold 2 predstaviť špeciálnu edíciu Galaxy S20 Fan Edition, ktorý s najväčšou pravdepodobnosťou ponesie prívlastok „Lite“.

Dostupný smartfón zo série Galaxy S20

Vyzerá to tak, že spoločnosť Samsung sa predsa len rozhodla prísť aj s dostupným modelom zo série Galaxy S20, ktorá bola predstavená ešte začiatkom tohto roka. Nový smartfón, ktorý zrejme príde s finálnym označením Galaxy S20 Lite, by mal zdieľať mnoho technológii so svojimi „súrodencami“. Očakáva sa, že hlavným stavebným kameňom pripravovaného dostupného smartfónu by mohol byť práve vlajkový procesor Snapdragon 865 od spoločnosti Qualcomm, ktorý v tomto roku nájdeme vo väčšine vlajkových lodí s operačným systémom Android.

Bohužiaľ, bližšie detaily o pripravovanej dostupnej novinke zatiaľ nemáme. Jedinou ďalšou známou informáciou je, že smartfón bude podľa všetkého predstavený už v októbri tohto roka, čiže tesne po predstavení smartfónov zo série Galaxy Note 20 a nového skladacieho smartfónu, ktorý ponesie označenie Galaxy Fold 2.

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Close
Close