SamsungSpravodajstvo

Samsung oznámil dátum spustenia predaja zariadenia Galaxy Fold. Telefónu, ktorý vytvára úplne novú kategóriu zariadení

Samsung oznámil dátum dostupnosti zariadenia Galaxy Fold. Zároveň poznáme predpokladanú cenu telefónu, ktorý vytvára úplne novú kategóriu zariadení.

Koncom júla spoločnosť Samsung ukončila mlčanie okolo zariadenia Galaxy Fold. Spoločnosť verejnosti ohlásila, že smartfón bude opäť “predstavený” septembri. Samsung zároveň oznámil, že bol vyriešený aj problém s vrchnou častou displeja, ktorý bol problémovým. Konkrétne vrchná časť displeja bola potiahnutá až pod rámik, čím spoločnosť docielila, že nemôže byť odstránená.

Spoločnosť Samsung dnes ohlásila, že smartfón bude v priebehu zajtrajšieho dňa uvedený na trh v Kórei. Neskôr, by mal byť dostupný aj v ďalších regiónoch sveta. Napríklad Vo Francúzsku, Nemecku Singapure, Anglicku, Amerike a v ďalších krajinách.

“Samsung Galaxy Fold definuje novú kategóriu zariadení, ktorá búra tradičné dizajnové bariéry smartfónov. Preto sme veľmi radi, že môžeme vypustiť túto priekopnícku technológiu na trh, a umožniť tak spotrebiteľom zažiť ju na vlastnej koži.”, hovorí CEO spoločnosti DJ Koh.

Na vybraných trhoch bude dostupná aj 5G verzia zariadenia. Cena bude rôzna v závislosti od trhu. V Nemecku by mal byť smartfón dostupný od 18. septembra a stáť by mal od 2100€.

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close