SamsungSpravodajstvo

Samsung oficiálne prezrádza dátum konferencie Galaxy Unpacked 2021, kde predstaví ďalšie novinky

Predstavenie nových skladacích smartfónov, ako aj dvojice inteligentných hodiniek a jedných slúchadiel, sa bude konať už o mesiac.

Juhokórejská spoločnosť Samsung nakoniec predstaví svoje „letné“ novinky o čosi neskôr, ako naznačovali doterajšie uniknuté informácie pôvodne vyslovené známym leakerom Maxom Weibnachom. Konferencia Galaxy Unpacked 2021 sa mala podľa jeho slov konať už 3. augusta 2021. Najnovšie správy priamo z Južnej Kórey (via MSPowerUser) však odhaľujú nový dátum – 11. augusta 2021. Podľa všetkého ide o konečný dátum potvrdený aj priamo spoločnosťou Samsung.

Predstavenie nových skladačiek

Konferencia Galaxy Unpacked 2021 by mala oficiálne priniesť aj dva nové prírastky do rodiny skladacích zariadení od spoločnosti Samsung. Konkrétne sa má jednať o modely Galaxy Z Fold3 a Galaxy Z Flip3. Obe tieto zariadenia sa už objavili aj na údajných reklamných plagátoch, takže po dizajnovej stránke toho príliš „zahaleného“ neostalo. Všetky doterajšie uniknuté informácie a bližšie detaily nájdeš v jednom z našich starších článkov.

samsung galaxy z flip3 a galaxy z fold3 plagat
Zdroj: Twitter – @evleaks

Po boku skladacích zariadení však spoločnosť Samsung plánuje predstaviť aj dvojicu nových hodiniek. Debutovať by mali nové modely Galaxy Watch 4 a ich športovejšie ladený súrodenec, Galaxy Watch Active 4. Podľa najnovších informácií by mala konferencia priniesť aj ďalšiu novinku – nové slúchadlá Galaxy Buds 2.

Predstavenie nového modelu FE sa odkladá

Viaceré zdroje pôvodne špekulovali aj nad prípadným predstavením smartfónu Samsung Galaxy S21FE. Predstavenie sa však údajne odkladá aj z dôvodu nedostatku mikročipov na trhu. Či to je však jediný dôvod nevedno.

Oficiálne živé vysielanie konferencie Samsung Galaxy Unpacked 2021 by sa malo začať už 11. augusta o 23:00 kórejského času, čiže o 16:00 nášho stredoeurópskeho letného času. Samozrejme, po predstavení nových zariadení vás budeme už tradične poctivo informovať o všetkých zásadných novinkách.

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Close
Close