SpravodajstvoWindowsZariadenia

Samsung odhalil dva nové Windows 10 notebooky

Mollie Ruiz Hopper nedávno oznámila na oficiálnom Windows blogu, že Samsung odhaľuje dva nové Notebooky 7 spin, ktoré budú mať Windows 10. Budú dostupné v dvoch veľkostných verziách – 15,6 palcov a 13 palcov.

Nové notebooky od Samsungu budú dostuné od zajtra, 26. júna 2016. Cenovka notebookov bude začínať na $799.99.

Samsung Notebook 7 spin bude mať 1 TB harddisk, 360-stupňovú HD dotykovú obrazovku s HDR video módom, celé to bude poháňané procesorom Intel Core i5 alebo i7 a dostupných bude až 12 GB RAM.

Samsung Notebook 7 spin:

Samsung Notebook 7 spin Windows 10

 15,6 palcová verzia bude plne nabitá za 90 minút a 13 palcová verzia by mala byť doplna nabitá za 100 minút. 360 stupňový displej bude poskytovať úžasné pozorovacie uhly a môže byť hocikedy premenený na notebook, tzv. stan alebo tablet. Samsung Notebook 7 spin bude mať taktiež modernú ergonomickú klávesnicu, ktorá vám poslúži vo všetkých módoch.

Samsung Notebook 7 spin v tzv. stanovom móde:

Ako sa vám pozdávajú nové notebooky od Samsungu?

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Redakcia

Chceš sa stať redaktorom aj ty? Ak ťa bavia témy technológií a vedy, tak si možno tým správnym kandidátom, aby si sa stal redaktorom nášho portálu. Napíš nám krátku ukážku textu ako píšeš a pošli ju na [email protected] My sa ti ozveme späť
Close
Close