ANDROIDNovinky

Samsung nepriamo potvrdil práce na smartfóne Galaxy X, ktorý by mohol prísť s ohybným displejom

Ohybný displej je ďalšou veľkou métou viacerých spoločností. Nedávno sme vám priniesli prvé náhľady reálneho ohýbateľného displeja od čínskej spoločnosti DOODGEE, ktorá údajne je v jeho vývoji najďalej. Doteraz sa na pozadí šepkalo, že aj iné spoločnosti pracujú na rovnakej technológii, vrátane kórejskej spoločnosti Samsung.

V týchto dňoch však Samsung nepriamo potvrdil, že pracuje na zariadení s kódovým označením „Dream“, ktoré by malo priniesť ohýbateľný displej. Spomínané zariadenia by malo niesť označenie Samsung Galaxy X.

Ako sme na to došli?

Internetový portál MobiielKopen si všimol odpovede na stránkach podpory spoločnosti Samsung, kde bol spomínaný nový model SM-G888N0 pričom kódové označenie SM-G888 sa už viackrát spomínalo s modelom Galaxy X. Údajne toto zariadenia prešlo už aj prvými certifikáciami, vrátanie Bluetooth a Wi-Fi. Čo sa týka ďalších informácií tak tie bohužiaľ podpora omylom nezverejnila. Hneď ako budú dostupné ďalšie správy tak vás budeme informovať.

Zdroj: MobielKopen.net

Tagy

Martin Borko

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky s dosahom viac ako 6000 unikátnych čitateľov denne.

Pridaj komentár

Close
Close