SamsungSpravodajstvoZariadenia

Vo Wi-Fi certifikácii sa objavilo zariadenie Samsung M40, ktoré bude bojovať o zákazníka v mid-range kategórii so Xiaomi a Huaweiom

Spoločnosť Samsung, ktorá je aktuálne najväčším výrobcom smartfónov na svete už dlhšiu dobu stráca náskok pred konkurenciou. A to hlavne na úkor spoločností Xiaomi Huawei, ktoré expandujú raketovou rýchlosťou. Avšak, kórejský gigant má podľa všetkého v rukáve žolíka v podobe zariadenia Samsung M40.

Samsung M40

„Hodnota za peniaze“. Tak takto by sme mohli charakterizovať produktovú radu zariadení Galaxy M. Jedná sa totiž o zariadenia so skvelým pomerom cena:výkon. Najnovšie, do tejto produktovej línie by mohol pribudnúť ďalší kúsok – Samsung M40.

Mad Simar, jeden z prispievateľov Slashleaks uverejnil na sociálnej sieti Twitter status v ktorom poukazuje nedávnu certifikáciu zariadenia SM-M405F Wi-Fi Alliance-ou.

Podľa certifikácie, ktorá prebehla len pred niekoľkými dňami, sa jedná o zariadenie, ktoré pobeží na najnovšej verzii operačného systému Android. Čo však telefón ponúkne môžeme dnes len tipovať. Viac informácií o smartfóne by ste totiž hľadali len márne. Podľa predošlých generácií môžeme však očakávať zaujímavý dizajn, ktorý bude schovávať Infinity displej s rozlíšením FULL HD+ a lepším, AMOLED panel, veľkú batériu, 4GB a RAM a viac v kombinácií s aspoň 64GB úložným priestorom a viac.

Zdroj: Twitter (Mad Simar)

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
ESO v rukáve Huawei Samsung Samsung M40 Xiaomi

Martin Borko

Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk, ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webové stránky na Slovensku.
Close
Close