SpravodajstvoWindows

Samsung sa ospravedlňuje za svoje vyjadrenia o Windows 10

Včera sme priniesli správu, že Samsung neodporúča aktualizovať počítače svojej značky na Windows 10.

Dnes sa už Samsung ospravedlňuje a namiesto včerajších vyjadrení odporúča svojim uživateľom, aby navštívili oficiálnu webstránku pre viac detailných informácii o Windows 10.

Portál TheRegister, ktorý túto informáciu priniesol priniesol vyjadrenie hovorcu Samsungu, ktorý tvrdí, že pracovník klientského centra mylne poskytol nesprávnu informáciu o aktualizácii na Windows 10 na Samsung notebookoch.

Hovorca taktiež uviedol:

„Chceli by sme taktiež našim zákazníkom pripomenúť, že môžu navštíviť našu webstránku, kde nájdu podrobné informácie o možnosti aktualizácie na Windows 10 každého nášho notebooku, na ktorom je nainštalovaný Windows 7, Windows 8 alebo Windows 8.1.

Táto správa môže byť vnímaná zákazníkmi Sansungu veľmi pozitívne, keďže zostáva už len niekoľko týždňov na to, aby si ľudia mohli svoj Windows 7/8 zadarmo aktualizovať na Windows 10.

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Redakcia

Chceš sa stať redaktorom aj ty? Ak ťa bavia témy technológií a vedy, tak si možno tým správnym kandidátom, aby si sa stal redaktorom nášho portálu. Napíš nám krátku ukážku textu ako píšeš a pošli ju na [email protected] My sa ti ozveme späť
Close
Close