Pracovné ponuky
SamsungSpravodajstvo

Samsung Galaxy Z Flip bol zachytený na videu. Pozrite sa, ako funguje jeho otváranie a zatváranie

Objavilo sa prvé video so smartfónov Samsung Galaxy Z Flip, na ktorom môžeme vidieť otváranie a zatváranie displejovej časti zariadenia.

Už o pár dní spoločnosť Samsung plánuje predstaviť nové vlajkové smartfóny, vrátane zariadenia Galaxy Z Flip. Ide o smartfón, ktorý koncepčne kopíruje zariadenia Motorola Razr v podobe vertikálneho zatvárania a otvárania displejovej časti smartfónu.

Na videu nižšie, ktoré zverejnil Ben Geskin môžete vidieť vertikálne otváranie a zatváranie spomínaného modelu zariadenia. Okrem toho, video potvrdzuje doteraz známe špekulácie týkajúce sa vzhľadu smartfónu. Po otvorení zariadenia môžete zároveň vidieť veľký predný displej, zatiaľ čo v prípade zatvoreného stavu môžeme v 14. sekunde videa vidieť menší displej z vonkajšej strany, ktorý informuje o aktuálnom čase. S veľkou pravdepodobnosťou bude zobrazovať aj notifikácie. Na tému upozorňuje portál 9to5google.com.

Ako sme v úvode naznačili, tak smartfón by mal byť predstavený už o niekoľko dní, konkrétne 11. februára. Spolu s ním by malo byť predstavené aj zariadenie Galaxy S20, nástupca vlajkovej lodi Galaxy S10. Vráťme sa však späť k smartfónu Galaxy Z Flip. Očakáva sa, že smartfón bude vybavený procesorom Snapdragon 855+ v kombinácií so 8GB RAM a 256 GB úložným priestorom. Pomer strán displeja po rozložení by mal byť 22:9. Okrem toho, má ponúknuť dvojitý zadný fotoaparát (pozn. redakcie: zatiaľ s neznámym rozlíšením) a prednú 10-megapixelovú selfie kameru. Cena smartfónu by mala byť približne na úrovni 1100€ až 1200€.

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Samsung Galaxy Z Flip

Martin Borko

Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk, ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webové stránky na Slovensku.
Close
Close