ANDROIDNovinky

Poznáme cenu a dostupnosť Samsungu Galaxy S9 a S9+ na Slovensku

Spoločnosť Samsung predstavila nové vlajkové lode Galaxy S9 a Galaxy S9+, ktoré budú reprezentovať technologickú spoločnosť minimálne v prvok a druhom štvrťroku tohto roka. Oba modely prinášajú oproti modelu Galaxy S8 drobné vylepšenie, ktoré určite stoja za povšimnutie.

Samsung Galaxy S9 a Galaxy S9+ ponúkajú oproti predošlej generácii vylepšený dizajn a dokonca sme sa dočkali aj zadného dvojitého fotoaparátu, ktorý ponúka varianta Galaxy S9 Plus. Možno smutnou správou je, že klasická varianta s9 je vybavený iba jedným foto objektívom na zadnej strane. Hlavným rozdielom medzi týmito novinkami je tak fotoaparát a kapacita operačnej pamäte RAM. Kým Galaxy S9 bude dostupný iba s 4 GB operačnou pamäťou RAM, Plusková varianta prichádza rovno s 6 GB RAM. Väčia kapacita RAM pamäte tak môže ponúknuť o čosi lepší užívateľský zážitok z používania smartfónu.

Galaxy S9 prináša vyšší výkon, lepší fotoaparát i vyššiu cenu

Nové Samsungy sú rozhodne zaujímavé a Samsung jednoducho do modelov Galaxy S9 a Galaxy S9 + implementoval to, po čom ľudia túžili. Máme tu teda ešte väčší výkon a lepší fotoaparát, ktorý v podstate bol už veľmi dobrý pri ôsmej generácii rady smartfónov Galaxy S. Bohužiaľ s narastajúcou výbavou narástla aj cena, ktorá teraz štartuje na úrovni 849 eur. Nižšie tak ponúkame detailnejší pohľad na odporúčanú predajnú cenu pri štarte predaja oboch modelov.

S9 varianta s 64 GB úložiskom dostupná za 849 eur
S9 varianta s 256 GB úložiskom dostupná za 949 eur
S9+ varianta s 64 GB úložiskom dostupná za 949 eur
S9+ varianta s 256 GB úložiskom dostupná za 1049 eur

64 GB varianta sa na Slovensku objaví v predaji už 16. marca, kým 256 GB varianta na trh príde o pár dní neskôr, a to presnejšie 23. marca. Oba modely budú dostupné v čiernej, modrej a ružovej farbe. Aktuálne beží od Samsungu akcia, kde môžeš svoj starý smartfón vykúpiť, pričom automaticky k tomu Samsung pripočíta ešte 100 eur bonus. Najäčším lákadlom však bude možnosť získania modelov Galaxy S9 a Galaxy S9+ o 7 dní skôr pred oficiálny začiatok predaja.

Zdroj: tlačová správa, úvodný obrázok: vlastný

Tagy

Redakcia

Windowscentrum.sk je veľmi zaujímavý internetový magazín, ktorý sa focusuje na Windows, Android, iOS, Apple a ďalšie zaujímavé témy. Píšeme taktiež o moderných technológiách, gadgetoch či autách.

Pridaj komentár

Close
Close