ANDROID

Ďalší zo starších Samsungov získa v nasledujúcich dňoch podporu na nový Android 8 OREO

Majitelia smartfónu Samsung Galaxy S7 a Galaxy S7 Edge majú určite dôvod na radosť. Samsung je totiž už len krôčik od vydania ostrej aktualizácie s novým Androidom 8 Oreo a bohatými funkciami pre tieto dve vlajkové lode.

Podľa aktuálne dostupných informácií zverejnených tureckým serverom, ktorý Samsung dlhodobo používa pre oficiálne oznámenia, Galaxy S7 a Galaxy S7 Edge sa dočká veľkej systémovej aktualizácie už 18. mája. Od tohto dňa tak Samsung začne s oficiálnym uvoľnovaním novej aktualizácie, ale je však nutné rátať s možným oneskorením, kým sa aktualizácia objaví aj u nás.

Android 8 Oreo pre Samsung Galaxy S7 už o pár dní realitou

Samsung ide s podporou svojich smartfónov určite príkladom. Aj keď je častokrát spoločnosti vyčítané, že si majitelia na novú aktualizáciu musia v porovnaní s konkurenciou omnoho dlhšie počkať, Samsung sa snaží aktualizáciu najprv dôkladne otestovať a vydať ju s čo najmenším počtom chýb. Dvojročné vlajkové lode Galaxy S7 tak už v následujúcich dňoch získajú osvieženie v podobe nového Androidu 8.

Zdroj: phonearena.com, úvodný obrázok: YouTube Android Authority

Tagy

Redakcia

Windowscentrum.sk je veľmi zaujímavý internetový magazín, ktorý sa focusuje na Windows, Android, iOS, Apple a ďalšie zaujímavé témy. Píšeme taktiež o moderných technológiách, gadgetoch či autách.

Pridaj komentár

Close
Close