Pracovné ponuky
SamsungSpravodajstvo

Samsung Galaxy S20+ 5G: Pozrite sa, ako by mal vyzerať najočakávanejší smartfón tohto roka z kuchyne Samsungu

Pozrite si reálne fotografie zariadenia Samsung Galaxy S20+, ktoré zverejnil redaktor známeho portálu prostredníctvom Twitteru.

11. február je deň, kedy má spoločnosť Samsung naplánovanú udalosť, v rámci ktorej sa očakáva predstavenie nových produktov, vrátane tohtoročnej vlajkovej lode Samsung Galaxy S20. O zariadení toho aktuálne veľa nevieme. Pravdepodobne však bude vybavený tým najnovším dostupným hardwarom. Zároveň by mal ponúknuť 120Hz displej.

V  priebehu dnešného dňa portál mspoweruser.com poukázal na status Max Weinbacha, ktorý je externým redaktorom portálu xda-developers. V rámci uverejneného  statusu Maxom Weinbachom, ktorý si môžete pozrieť nižšie, uvidíte reálne  fotografie zariadenia Galaxy S20+ 5G.

Ako môžete vyššie na fotografiách vidieť, tak zariadenie ponúkne takmer kompletne celú prednú stranu pokrytú displejom so selfie kamerou umiestnenou v „kvapke“. Predpokladá sa, že by to mal byť 6,7-palcový panel Infinity-O typu sAMOLED. Zadná strana zas ponúkne 4 kamery (bežný hlavný fotoaparát, ultra širokouhlý objektív, teleobjektív a makro objektív) a jeden zatiaľ neznámy snímač. Zároveň fotografie vyššie potvrdzujú, že spoločnosť Samsung presunula všetky tlačidlá na ľavú stranu zariadenia.

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Samsung Samsung Galaxy S20

Martin Borko

Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk, ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webové stránky na Slovensku.
Close
Close