SpravodajstvoZariadenia

Objavili sa fotografie zariadení Samsung Galaxy S10E, S10, a S10+ bok po boku

Pomaly, ale isto sa čoraz viac objavujú informácie týkajúce sa produktovej rády zariadení Galaxy S10.  Pred niekoľkými dňami sa objavili informácie týkajúce sa predstavenia zariadení, ktoré je naplánované na 20. februára. Neskôr sme sa mohli vidieť fotografiu samotného zariadenia, ktorú omylom zverejnila samotná spoločnosť či výsledky z benchmarkových testovaní.

Samsung Galaxy S10E, S10 a S10+

Najnovšie známy leaker Evan Blass zverejnil na sociálnej sieti Twitter fotografiu, ktorá zachytáva všetky očakávané zariadenia bok po boku. Ako môžete vidieť nižšie tak zariadenia S10E, S10 a S10+ (zľava doprava).

Fotografie zverejnené Evanom ďalej potvrdzujú kolujúce informácie, že spoločnosť Samsung plánuje vynechať stále populárne výrezy.

Posledné správy, ktoré sa dostali do obehu tiež hovoria o tom, že spoločnosť pracuje na 5G verzii smartfónu so 6,7“ displejom.

Predstavenie novej generácie zariadení Samsung Galaxy S10 je naplánované na 20. februára.

Zdroj: phonedog.com, úvodný obrázok: Twitter (Evan Blass)

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close