Spravodajstvo

Ďalšie fotografie Samsungu Galaxy S10+ potvrdzujú jednu z kľúčových vlastností

Pribúdajúcim časom sa na internete vo zvýšenej miere objavujú informácie týkajúce produktovej línie zariadení Samsung Galaxy S10. Len pred niekoľkými hodinami sme vám priniesli prvé hands-on video, v ktorom ste mohli smartfón vidieť ako sa správa v „praxi“. Krátko nato sa na internete objavili ďalšie fotografie, ktoré tentokrát potvrdzujú jednu z najočakávanejších funkcií – skener odtlačkov prstov umiestnený v displeji.

Samsung Galaxy S10 skener odtlackov prstov v displeji potvrdeny
Via Pohnedog.com

Ako môžete vidieť vyššie na fotografii tak je na nej jasne vidno ikonku odtlačku prsta, ktorý znázorňuje priestor kde je potrebné umiestniť prst na to, aby ste odblokovali zariadenie. Očakáva sa, že túto funkciu dostanú verzie smartfónu Galaxy S10 a Galaxy S10+. Ostatné modely z tejto produktovej línie by touto vlastnosťou nemali disponovať.

Samsung plánuje oficiálne predstaviť novú radu zariadení Galaxy S10 už o necelý týždeň, 20. februára.

Zdroj: via Phonedog.com, Twitter.com (Samsung Mobile)

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close