SpravodajstvoZariadenia

Samsung Galaxy S10 s podporou 5G technológie by mohol byť predstavený už o pár dní. Toľkoto by mal stáť!

Približne mesiac dozadu kórejský technologický gigant, spoločnosť Samsung, predstavila vlajkovú loď Galaxy S10, vrátane viacerých variant telefónu, s výnimkou 5G verzie.

Najnovšie zahraničný portál Phonedog.com, odvolávajúc sa agentúru Yonhap (pozn. redakcie: lokálna agentúra v Kórei)  prišiel s reportom, v ktorom píše, že smartfón Samsung Galaxy S10 5G by mohol byť predstavený už čoskoro. Konkrétne 5. apríla, kedy by sa mal oficiálne dostať do predpredaja.

Podľa správy, prví záujemcovia o zariadenia dostanú ako darček bezdrôtové slúchadla Galaxy Buds a 50% zľavu na prípadnú výmenu displeja po dobu jedného roka.

Samsung Galaxy S10+ nebude lacným zariadením

Prejdime k cene, tá ako už asi tušíte nebude nízka. Podľa aktuálne dostupných informácií cena tohto zariadenia bude približne 1,320 USD, teda približne 1,150€.

Hlavný rozdiel oproti „klasickej“ verzie bude podpora 5G konektivity. Očakáva sa, že americká sieť Verizon spustí 5G sieť niekoľko dní na to.

Zdroj: Phonedog.com, Yonhap

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close