AppleSpravodajstvoZariadenia

Samsung Galaxy Note 9 vo výkonnostnom teste neohúril, predbehol ho aj iPhone X. Na druhej strane exceloval v prípade testov displeja

9. august bol dňom, na ktorý viacero technologických nadšencov netrpezlivo čakalo. Spoločnosť Samsung predstavila dlho očakávaný smartfón Galaxy Note 9. Smartfón prišiel s viacerými vylepšeniami a novými smart technológiami. Výnimkou nebol ani hardwarový upgrade.

Zahraničný portál Tomsguide.com dlho neváhal a zobral si na paškál novo predstavený smartfón, ktorý porovnal po výkonnostnej strane s vlajkový loďami konkurenčných výrobcov smartfónov. Konkrétne testoval verziu Samsungu Galaxy Note 9 s  procesorom Snapdragon 845, 6GB a 128GB úložným priestorom. Pre objektívnosť však treba ešte dodať, že Galaxy Note 9 je dostupný aj vo verzii so 8GB RAM a mierne výkonnejším procesorom. Nehovor viac o tom, že disponuje aj vyšším rozlíšením, ktoré má vo finálne dôsledok na výsledky testu.

Na druhej strane Samsung Galaxy Note 9 exceloval vo svietivosti a v zobrazenú farebného gamutu s výsledkom oproti druhému iPhonu X (604 nitov vs 574 nitov a 224% farebného gamutu vs 128,6% farebného gamutu).

Zdroj: tomsguide.com

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close