Pracovné ponuky
SpravodajstvoTECHNOLÓGIEZariadenia

Samsung Galaxy Note 7 v troch farbách!

Podľa informácii, očakávaný Galaxy Note 7 má byť k dispozícii už okolo augusta. Napriek tomu, mnohí jeho vášniví čakatelia už o ňom vedia absolútne všetko. A práve teraz sú k nemu bližšie oveľa viac ako kedykoľvek predtým. Došlo k úniku obrázkov, na ktorých je zachytený jeho jedinečný dizajn.

Tajomstvá Samsungu sú odhalené.

Tí z vás, ktorí sa o jednotlivé modely Samsungu intenzívne zaujímajú, vedia že tajomstvá ktoré by si firma mala poctivo strážiť sú už dávno odhalené. Vďaka správam ktoré unikli, sme sa o ich produktoch za posledné mesiace dozvedeli absolútne všetko. Od názvu, ktorý preskočí jednu generáciu až k celkovému dizajnu zakrivenej hrany. Videli sme jeho nové, dotykové rozhranie TouchWiz UX ako aj Android Nugát.  

Vďaka predčasným obrázkom sme získali ďalší unikátny pohľad. A to ešte pred oficiálnym augustovým zverejnením. Ako poznamenal Evan Blass, z obrázkov si môžete domyslieť že celkový vzhľad a vybavenie Note 7, nie je vôbec extra prekvapujúce. Povráva sa, že Note je vybavený  duálne ohnutou hranou ako má aj okraj Galaxy S7. Avšak novinkou je, že prichádza v troch farebných prevedeniach. Tie sú: čierna -Onyx, strieborná –Titánmodrá –Koral.

samsung1

     Galaxy Note 7 obsahuje:

  • 5,7 palcový Quad HD Super AMOLED displej
  • 64 GB vnútornej pamäte s podporou microSD kariet
  • 12-megapixelový ,,Dual Pixel“ zadný fotoaparát             
  • prednú kameru s rozlíšením 5 megapixelov
  • IP68 odolný voči prachu a vode
  • iris skener

Treba pripomenúť, že Samsung žiaden z týchto detailov vyslovene nepotvrdil ale skvelá správa je, že sa podrobnosti dozvieme už o menej ako jeden mesiac.

Zdroj: Neowin.net

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Close
Close