SamsungSpravodajstvo

Samsung Galaxy Note 10 vs Nokia 3310: Ktorý z tejto dvojice prežije pád z 300 metrovej výšky?

Pozrite si netradičný crash test na smartfón Samsung Galaxy Note 10, ktorý si zmeral sily s Nokiou 3310. Ktorý z nich prežil pád z 300-metrovej výšky?

Spoločnosť Samsung relatívne nedávno predstavila nový Galaxy Note 10, smartfón z tej najvyššej triedy. Z pohľadu výkonnosti nie je pochýb, že sa jedná o to najlepšie čo na trhu je dostupné, a preto robiť testy výkonnosti je zbytočné. Pravdepodobne týmto sa riadil aj Youtuber “UnlockRiver”, ktorý sa rozhodol so smartfónom spraviť netradičný crash test. Telefón prostredníctvom drona vyniesol do výšky približne 300 metrov, odkiaľ ho nechal padnúť. Galaxy Note 10 však nepadal sám, bol pripútaný k legendárnej Nokii 3310. Ktorý z telefónov podľa Vás dopadol lepšie? Poďme sa na výsledok tohto testu pozrieť spoločne.

Netradičných “crash” test. Galaxy Note 10 vs Nokia 3310

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close