Spravodajstvo

Samsung Galaxy Note 10 bude pravdepodobne smartfón s najväčším displejom

Predstavenie Samsungu Galaxy Note 10 je naplánované na 2. kvartál budúceho roku. Spoločnosti sa vzhľadom na relatívne dlhu dobu pred uvedením zariadenia na trh darí držať informácie stále pod „pokrievkou“. Nuž, ale aj napriek tomu sa dostane na verejnosť nejaká informácia.

S najnovším únikom informácií prišiel zahraničný portál Igeekphone.com, ktorý tvrdí, že Samsung Galaxy Note bude smartfón s doteraz najväčším bezrámčekovým displejom, 6.6“. Report ďalej hovorí, že kódové označenie zariadenia je DaVinci. Očakáva sa, že displej by mal podporovať 4K rozlíšenie a technológiu HDR. Zároveň by sa malo jednať o Super AMOLED panel. Chýbať by nemala ani podpora 5G sietí.

Zdroj: via mspoweruser.com

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close