fbpx
SamsungSpravodajstvo

Samsung Galaxy M30s: Poznáme kľúčové špecifikácie jedného z očakávanejších smartfónov od Samsungu

Samsung Galaxy M30s by mal byť predstavený už čoskoro. Google zaradil smartfón medzi odporúčanie zariadenia.

Samsung Galaxy M30s je jeden zo smartfónov, ktorý získava v  posledných týždňoch médiách väčšiu pozornosť, ako iné zariadenia. Dôvodom je, že sa jedná o telefón, ktorý má ambíciu dominovať v segmente mid-range smartfónov, a zároveň sa pomaly, ale isto blíži jeho oficiálne predstavenie. Na tému upozorňuje portál gsmarena.com.

Na stránkach spoločnosti Google (androidenterprisepartners) sa objavil smartfón Samsung Galaxy M30s medzi odporúčanými zariadeniami. Podľa zverejnených informácií smartfón bude disponovať 4GB RAM v  kombinácii so 64GB/128GB úložným priestorom.  Ďalej, mal by disponovať 6,4“ displejom (pozn. redakcie: najpravdepodobnejšie s 1080p rozlíšením), chýbať však bude podpora NFC.

Samsung Galaxy M30s specifikacie
Zdroj: androidenterprisepartners

Dávnejšie úniky odhalili ako render zariadenia, tak aj informáciu o  tom, že smartfón bude disponovať 48-megapixelov kamerou, ktorá bude doplnená dvojicou zatiaľ neznámych snímačov. Smartfón bude zároveň disponovať aj 3,5 jackom, ktorý sa pomaly, ale isto vytráca z čoraz viac zariadení.

Samsung Galaxy M30s zadna stena
Via GSMArena.com

Očakáva sa, že zariadenie bude poháňané procesorom Exynos 9610 alebo 9611. Smartfón by mal napájať akumulátor s kapacitou 6,000mAh. Čo sa týka ceny, tak tá by sa mala pohybovať niekde na úrovni okolo 250€. Zariadenie by malo byť predstavené v priebehu októbra.

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close