SamsungSpravodajstvo

Samsung Galaxy M30s: Poznáme ďalšie kľúčové špecifikácie smartfónu

Samsung Galaxy M30s: poznáme ďalšie kľúčové špecifikácie smartfónu, ktoré sa dostali na povrch vďaka TENNA certifikácii.

Samsung Galaxy M30s by mal byť ďalším smartfónom, ktorý by mal uzrieť svetlo sveta v priebehu tohto mesiaca. Nie tak dávno sme sa venovali tomuto telefónu aj my, a najnovšie zahraničný portál gsmarena.com poukazuje na konkrétne špecifikácia smartfónu, ktoré sa dostali na povrch vďaka TENAA certifikácii.

Telefón by mal disponovať 6,4” Super AMOLED displejom s rozlíšením 1080p+, v ktorom bude „ponorená“ kamera s 24-megapixelovým rozlíšením. Zariadenia by malo byť poháňané procesorom Exynos 9611 v kombinácii so 4GB/6GB RAM a 64GB/128GB úložným priestorom.

Hlavný upgrade oproti v M30 verzii zariadenia bude v kamere. Novšia verzia smartfónu totiž bude na rozdiel od predošlej generácie vybavená 48-megapixelovým hlavným snímačom, 8-megapixelovým ultra širokým snímačom a 5-megapixelovým hĺbkovým senzorom. M30 verzia disponuje kamerami s rozlíšením 13 + 5+ 5-megapixelov.

Okrem toho, TENAA certifikácia odhalila veľkosť batérie. Tá bude disponovať kapacitou 6,000mAh. Nabiť ju možné pomocou rýchleho nabíjania do 18W.

Smartfón by mal byť oficiálne predstavený v priebehu budúceho týždňa.

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close