Pracovné ponuky
SpravodajstvoZariadenia

Pozeráme sa na nový Samsung Galaxy M30? Tento smartfón by mal byť hlavnou konkurenciou pre Xiaomi a Huawei

Keď sa povie Samsung tak väčšinu z nás napadnú high-end smartfóny pričom spoločnosť dominuje aj v kategórii mid-range zariadení.

Najnovšie sa objavil koncept zariadenia Samsungu Galaxy M30, ktorý by mal hájiť farby spoločnosti v kategórii mid-range zariadení. Podľa uniknutých informácií, ktoré priniesol nemecký portál Allaboutsamsung.de by sa malo jednať o prvý smartfón s Infinity-U displejom v tejto cenovej kategórii. Mal by byť tajnou zbraňou spoločnosti v boji s technologickými gigantami ako Huawei Xiaomi, ktorí v segmente mid-range zariadení sa pomaly ale isto rozpínajú.

Portál Allaboutsamsung.de píše, že zariadenie by malo ponúknuť veľký 6,38“ Infinity-U displej s rozlíšením 2220 x 1080 bodov. Jedným z hlavných ťahúňov má byť fotoaparát, teda trojica kamier s rozlíšením 13MP, 5MP a 5MP. Na prednej strane by sme mali nájsť 16MP kameru. Rozmery zariadenia by mali byť 159 x 75,1 mm a hrúbku približne 8,4 mm. Smartfón by mal poháňať akumulátor s kapacitou 5000mAh.

Aktuálne však bohužiaľ nevieme aký procesor bude poháňať toto zariadenie a ani ďalšie bližšie špecifikácie.

Zdroj: allaboutsamsung.de

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk, ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webové stránky na Slovensku.
Close
Close