fbpx
SpravodajstvoZariadenia

Samsung Galaxy A70 má ambíciu stať sa kráľom strednej triedy. Najnovšie správy hovoria o špecifikáciách, ktoré vyzrejú veľmi lákavo

Spoločnosť Xiaomi pomaly, ale isto po boku čínskeho Huaweiu sa derú dopredu na úkor aktuálne najväčšieho výrobcu smartfónov na svete, spoločnosti Samsung. Tá sa však nechce zdať bez boja.

Samsung Galaxy A70

Renomovaný portál Phonedog.com prišiel s informáciami, ktoré prezrádzajú viacero špecifikácií očakávaného smartfónu Samsung Galaxy A70. Podľa aktuálne dostupných informácií zariadenie by malo priniesť veľký 6,7“ AMOLED displej s rozlíšením 2400 x 1080 pixelov a s pomerom strán 20:9.  Malo by sa opäť jednať o Infinity – U displej, s malým výrezom v podobe kvapky, ktorá schováva prednú selfie kameru s rozlíšením 32MP, spolu s technológiou rozpoznávania tváre. Čerešničkou na torte by mal byť skener odtlačkov prstov umiestnený priamo v displeji zariadenia.

Ďalším lákadlom tohto telefónu bude bezpochyby fotoaparát. Respektíve trojica kamier – 32MP s clonou f/1.7, 8MP so clonou f/2.2 (so šírkou záberu 123-stupňov) a 5MP hĺbkový senzor.

Zariadenie z hľadiska výkonu by malo poskytnúť 8-jadrový procesor neznámeho typu v kombinácii so 6/8GB RAM a 128GB úložný priestor. Telefón by mal byť poháňaný veľkou 4500mAh batériou s podporou rýchleho nabíjania do 25W.

Zariadenia z produktovej línie Samsung Galaxy A by mali byť oficiálne predstavené už 10. apríla.

Zdroj: Phonedog.com

 

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Tagy

Martin Borko

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky s dosahom viac ako 6000 unikátnych čitateľov denne.
Close
Close