ANDROIDSpravodajstvo

Samsung prináša tri krátke videá pre zvýraznenie línií série Galaxy A

Zatiaľ čo sa mnoho pozornosti sústreďuje na hlavné zariadenia Samsungu, teraz už konkrétne na Galaxy S7 a S7 Edge nemôžeme zabúdať ani na iné novinky z dielne Samsungu. Nový rad Galaxy A smartphonov a to presnejšie model Galaxy A3, A5, A7 a Galaxy A9 ktoré sú teraz terčom troch nových krátkych videí pre zvýraznenie troch aspektov, ktoré sú spoločné pre všetky štyri modely.

Vo všetkých troch videách máme nové A-čko a tri nové funkcie na ktoré Samsung upozorňuje. Prvé video je predovšetkým o dizajne, a všetky štyri smartphony sú vyrobené z hybridu skla a kovu a to dodáva prémiovým zariadeniam ako Samsung veľký štýl narozdiel od konkurencie.

Samsung Galaxy A: Design

https://www.youtube.com/watch?v=Hs_56G0CGjs

Ďalšie video sa zameria na objektív a  faktory kamery série Galaxy A.Všetky majú hlavný fotoaparát 13 Mpx s AF / 1,9 a optickým stabilizátorom obrazu (OIS). No, to okrem Galaxy A3 ktorá touto novinkou nedisponuje.

Samsung Galaxy A: Camera

https://www.youtube.com/watch?v=St72qtDedpY

Tretie video poukazuje na snímač odtlačkov prstov, takže to znamená, že všetky modely majú podporu pre Samsung Pay.

Samsung Galaxy A: Pay

https://www.youtube.com/watch?v=X2meojUo5GQ

Samsung Pay bolo možné používať iba na vlajkových lodiach spoločnosti Samsung alebo iba na prémiových modeloch. Teraz Samsung logistiku aplikácie posúva ďalej a to tým že si Smasung Pay môžete integrovať aj na zariadenia strednej triedy avšak stále iba na Samsung zariadenia. Podpora aplikácie Samsung Pay na iné android platformy bude prístupná už čoskoro.

Zdroj: androidcomunity
Video: Samsung Mobile

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Redakcia

Chceš sa stať redaktorom aj ty? Ak ťa bavia témy technológií a vedy, tak si možno tým správnym kandidátom, aby si sa stal redaktorom nášho portálu. Napíš nám krátku ukážku textu ako píšeš a pošli ju na [email protected] My sa ti ozveme späť
Close
Close