ANDROIDSpravodajstvoZariadenia

Vybrané Samsungy Galaxy 9 a 9+ dostávajú update na Android Pie vrátane nového rozhrania One UI

Ak patríte medzi vlastníkov smartfónov Samsung Galaxy S9 Samsung Galaxy S9+ a zároveň máte odblokovanú verziu smartfónu tak by ste mali byť schopný stiahnuť najnovšiu verziu Androidu 9 Pie vrátane novej nadstavby One UI.

Samsung Galaxy 9 aktualizacia Android Pie
Via Phonedog.com

Najvýraznejšia zmena je v novom rozhraní One UI

Tou najvýraznejšou zmenou, ktorú si všimne každý používateľ na prvý pohľad je nové rozhranie One UI, ktoré prináša viacero interaktívnych prvkov, ktoré boli presunuté do spodnej časti zariadenia – dôvodom tejto zmeny je, aby smartfóny s väčšou obrazovkou boli lepšie ovládateľné. Ďalšou vítanou novinkou je aj pridanie nočného režimu rozhrania.

Zmien je samozrejme viacej. Tie najvýznamnejšie zmeny, ktoré prináša rozhranie One UI si môžete pozrieť vo videu nižšie.

Samsung v rámci notifikácie o dostupnosti aktualizácie ďalej píše, že vybrané natívne aplikácie je nevyhnutné aktualizovať prostredníctvom obchodu, aby sa prejavili zmeny.

Ak vám smartfón neponúkal aktualizáciu ešte tak nezúfajte. Malo by sa tak stať pravdepodobne už čoskoro.

Via Phonedog.com, úvodný obrázok:Youtube (Droid Life)

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close