AppleSamsungSpravodajstvo

Samsung bude zarábať na predajoch telefónov iPhone 12 od spoločnosti Apple

Samsung bude dodávať displeje pre nadchádzajúcu generáciu telefónov iPhone 12

Hoci Samsung a Apple sú hlavnými konkurentami na trhu so smartfónmi, tak aj napriek tomu vcelku kooperujú. Najnovšie správy hovoria, že kórejský výrobca smartfónov bude zarábať na predajoch telefónov iPhone 12.

Samsung (Display) bude dodávať displeje pre 80% zariadení

Portál digitimes.com prišiel s informáciami, že Samsung bude hlavným partnerom spoločnosti Apple v oblasti dodávok displejov. Spoločnosť by mala dodávať OLED panely pre produktovú radu smartfónov iPhone 12. Konkrétne pre 80% zariadení. Zvyšných 20% panelov budú dodávať spoločnosti LG a BOE.

Podľa dostupných informácií by nová produktová rada smartfónov mala byť prvýkrát kompletne vybavená OLED panelmi. Zároveň sa očakáva sa, že bude predstavených viacero modelov ako tomu bolo doposiaľ. Konkrétne sa spomínajú 4 modely – 5,4“, dve 6,1“ verzie a 6,7“ verzia smartfónu.

Posledné úniky informácií ohľadne produktovej rady smartfónov iPhone 12 zároveň odhalili, že zariadenia by mali disponovať 120Hz zobrazovacou frekvenciou. Ďalej sa spomínala väčšia kapacita batérie, konkrétne 4 400mAh v prípade modelu 120 Pro Max. Nemala by chýbať ani podpora 5G technológie, či vylepšené rozpoznávanie používateľa pomocou Face ID so širším zorným poľom. Kompletný prehľad doteraz známych zmien si môžete pozrieť v tomto článku.

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close
Pracovné ponuky