SpravodajstvoTIP REDAKCIE

Samebike MY-SM26 – skvelý výkonný elektrobicykel do mesta, či do lesa za naozaj skvelú cenu z DE skladu

Horské elektrické bicykle nie sú lacná záležitosť, no na trhu sa konečne objavujú aj dostupnejšie kusy pre bežných zákazníkov

Vývoj elektromobility ide v posledných rokoch vopred naozaj raketovým tempom. Týka sa to aj segmentu s elektrickými bicyklami, ktorému však momentálne dominujú mestské skladacie bicykle, ktoré slúžia na dopravu do práce, alebo školy. Dlho rastúcou kategóriou zariadení sú však aj horské elektrické bicykle, ktoré však od svojho „vzniku“ útočia na niekoľko tisíc eurové cenovky. Najnovšie novinky od viacerých čínskych výrobcov však konečne umožňujú kúpu elektrického horského bicykla aj bežným smrteľníkom. Jedným z takýchto kúskov je aj Samebike MY-SM26, ktorý disponuje 350W elektromotorom ako aj možnosťou čisto elektrického chodu s dojazdom až 40 km, pričom si zachováva stále ľudskú cenovku 719,99 eur s bezplatným doručením z nemeckého skladu.

Horský elektrobicykel Samebike MY-SM26 za skvelých 719,99 eur nájdeš TU

Elektrický horský bicykel Samebike MY-SM26

samebike my-sm26
Zdroj: TomTop

Pevným základom celého bicykla je hliníkový rám, ktorý zabezpečuje odolnosť a najmä pevnosť rámu pri vyššom zaťažení kvôli elektromotoru, ako aj vyššej záťaži, keďže samotný bicykel váži spoločne s batériou 21 kg. Hliníkový rám dopĺňajú obratné 26-palcové kolesá so zaujímavo vyzerajúcim výpletom.

samebike my-sm26 3
Zdroj: TomTop

Čo sa pohonného systému týka, bicykel disponuje elektromotorom s výkonom 350 W, ktorý umožňuje jazdu rýchlosťou až 30 km/h. Jazdca dokáže v čisto elektrickom režime vytiahnuť aj na kopec so sklonom až 25 stupňov, čo sa v lese určite zíde.

samebike my-sm26 displej
Zdroj: TomTop

Elektromotor je napájaný priamo z batérie s kapacitou až 384 Wh, ktorá zabezpečuje čisto elektrický dojazd na úrovni až 40 km, pričom pri režime dopomoci vám elektromotor pomôže až do vzdialenosti 80 km. Pri fyzickom pohone sa určite zíde aj výbava Shimano s až 21 prevodmi.

Čo sa ďalej výbavy týka, samozrejmosťou sú kotúčové brzdy vpredu aj vzadu, ako aj zabudovaný predný svetlomet s naozaj vysokým výkonom. Na riadidlách sa taktiež nachádza prehľadný displej, na ktorom nájdete naozaj všetky potrebné informácie o aktuálnom stave batérie, rýchlosti, či prevodovom stupni.

Horský elektrobicykel Samebike MY-SM26 za skvelých 719,99 eur nájdeš TU

Elektrický horský bicykel Samebike MY-SM26 nájdete momentálne v skvelej ponuke na e-shope TomTop.com, ktorý ho ponúka už za 719,99 eur. Skvelou správou je, že bicykel je doručovaný z nemeckého skladu, čo znamená bezplatnú a najmä expresne rýchlu dopravu.

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Close
Close