SpravodajstvoWindows

S Windows 10 Creators Update aktualizáciou prídu aj nové možnosti online platieb

Microsoft predstavil v týchto dňoch nové API pre internetový prehliadač Microsoft Edge, ktoré príde spolu s Windows 10 Creators Update aktualizáciou, teda už o niekoľko dní.

Nové API prináša možnosť integrácie platieb v rámci internetového prehliadača, ktoré bolo dostupné zatiaľ len pre vývojárske vetvy OS, avšak spolu s dlho očakávanou aktualizáciou by sa tieto možnosti mohli stať široko dostupné.

Zdroj: vlastný

Spoločnosť ďalej ohlásila, že integrácia nového spôsobu platby príde aj pre UWP (Univerzálne aplikácie) aplikácie, avšak tie budú dostupné zatiaľ len pre vývojárov. Inými slovami to znamená, že vývojári budú môcť priniesť možnosti platieb aj priamo do aplikácií, čím uľahčia nám, koncovým používateľom nákup či už softwaru prípadne nejakých výhod v rámci hier a aplikácií.

Nato, aby ste mohli využívať tieto možnosti platieb si budete musieť vhodne na to nastaviť váš Microsoft účet.

Zdroj: Microsoft

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close
Pracovné ponuky