Pracovné ponuky
SpravodajstvoTIP REDAKCIE

S týmto športovým dronom sa vybláznite dosýta! Nepremeškajte túto akciu, ktorá sa nemusí tak skoro opakovať

Nedávno predstavený model od amerického výrobcu EMAX sa dá konečne objednať aj do našich končín

Patríš medzi nadšencov najmodernejších technológií a fascinuje ťa lietanie? Ak áno, táto zábavka bude určite stvorená ako pre teba! Športový dron EMAX TinyHawk Freestyle patrí medzi najmodernejšie kúsky na trhu, keďže bol oficiálne predstavený iba pred dvomi mesiacmi. Za jeho vývojom stojí americká firma EMAX, ktorá je vo svete športových dronov naozaj osvedčená, no jeho objednanie do našich končín doposiaľ možné nebolo. Vďaka spolupráci s e-shopom Geekbuying.com vám ale prinášame unikátnu možnosť objednania modelu EMAX TinyHawk Freestyle za naozaj bezkonkurenčnú cenu. 

Kompaktné rozmery zaručujúce skvelú zábavu

Športové drony vynikajú najmä skvelou agilitou a nie je tomu inak ani v prípade dronu TinyHawk Freestyle. S váhou iba 53 gramov a uhlopriečkov podstavy iba 115 mm ide o naozaj miniatúrneho drona, ktorý je v spojení s výkonným motorom TH1103-7000KV doslova strelou na oblohe. 

emax tinyhawk freestyle 1_opt
Zdroj: Geekbuying

Kameňom úrazu pri športových dronov býva ale naozaj malá batéria. Dron TinyHawk Freestyle je ale vybavený hneď dvojicou 450 mAh batérií, ktoré spoločne dokážu poháňať dron po dobu až 8 minút, čo je naozaj skvelý údaj. 

O dron sa báť nemusíte

I keď dron vyzerá naozaj profesionálne, jeho ovládanie bezproblémovo zvládnu aj úplní amatéri. Obrovskou oporou pri ovládaní je okamžitá odozva a skvelá ovládateľnosť, na ktorú sa dá spoľahnúť aj v kritických situáciách. 

Športový dron EMAX TinyHawk Freestyle je momentálne možné objednať z e-shopu Geekbuying.com, ktorý ho ponúka už za 81,81 eur (+ 6.58€ poštovné). Pre aktiváciu zľavy však musíte do nákupného košíka vložiť špeciálny zľavový kupón EMAXTHF. PS: nezabudnite zvoliť možnosť dopravy EU Priority Line , pri ktorej sa vyhnete ďalším poplatkom.  Mimochodom, dron je dostupný aj z nemeckého skladu , z ktorého Vás síce bude stáť dron o pár € viac (~3€  spolu aj s poštovným), ale dron budete mať doma expresne rýchlo.

Unikátnu akciu na dron EMAX TinyHawk Freestyle nájdeš na Geekbuying.com

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Close
Close