APLIKÁCIE A HRYSpravodajstvo

S touto aplikáciou ušetríte množstvo času! Pripnite si vaše poznámky do notifikačnej lišty a už na nič nezabudnete!

Pridajte si svoje poznámky priamo do notifikačnej lišty a šetrite kopec času! S aplikáciou Notepin vám to pôjde ešte ľahšie.

V Obchode Play sa nachádza množstvo aplikácií. Aby sme boli konkrétni, v súčasnosti nájdeme v Obchode Play cez 3,48 miliónu aplikácií, máme si teda z čoho vyberať. Ak si však nechcete vyberať, tak si dovolíme vám predstaviť aplikáciu s názvom Notepin, ktorá patrí medzi najužitočnejšie aplikácie v obchode s aplikáciami pre smartfóny s operačným systémom Android. Nestrácajte teda už čas zbytočným odomykaním smartfónu či hľadaním toho, čo všetko musíte v daný deň vybaviť. Skryte si všetko pohodlne do notifikačnej lišty a netrápte sa zbytočným zapisovaním a hľadaním informácií v poznámkových blokoch.

S Notepin už na nič nezabudnete

Aplikácia Notepin patrí naozaj medzi jednu z užitočnejších aplikácií voľne dostupných v Obchode Play v súčasnosti. Dokáže vám ušetriť veľa času a svoje denné úlohy tak môžete nájsť pokope v notifikačnej lište či centre ovládania. Tie sa vám budú zobrazovať podobne ako notifikácie, ktoré však nejde zmazať. Nemusíte sa tak obávať, že by ste si náhodou z lišty jedným klepnutím zmazali svoje denné úlohy.

Výhodou aplikácie je i prehľadný spôsob notifikácií. Tie sa v lište zobrazujú farebne a každá farba odpovedá istej dôležitosti, ktorú si sami zvolíte. Červená do očí bijúca farba teda znamená najvyššiu dôležitosť, menej agresívna zelená strednú a pre menej dôležité úlohy si tak nakoniec môžete vybrať modrú farbu.

Aplikácia je voľne dostupná v Obchode Play

Ako už vývojár aplikácie uvádza v popise, bežný človek si kontroluje a odomyká svoj smartfón v priemere tak osemdesiatkrát denne. Tomuto sa však môžete vyhnúť a využiť svoj čas naozaj naplno a efektívne. Aplikácia Notepin vám k tomu isto poslúži.

Okrem skvelých funkcií ponúka aj jednoduché a prehľadné prostredie bez zbytočných ponúk či prémiových funkcií. Všetky funkcie sú tak dostupné hneď a zadarmo i keď je k dispozícii i celoživotný plán za 0,89€, ktorý z aplikácie odstráni reklamy, prinesie podporu tmavého režimu a týmto malým poplatkom i podporíte vývojárov. Nejde však o žiadne agresívne „žobranie“ o poplatok a celá aplikácia je príjemná na používanie.

Tak čo, využijete funkciu Notepin? My určite áno, okamžite sme si ju zamilovali!

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Close
Close