SpravodajstvoXiaomi

S touto aplikáciou rozšírite funkcie Vášho Mi Band 4 náramku

Pomocou aplikácie Tools & Mi Band je možné vyriešiť problém Mi Band 4 náramku, ktorý aktuálne nezobrazuje mená volajúceho a text s diakritikou

Xiaomi Mi Band 4 je bezpochyby jedným z  najlepších fitnes náramkov na trhu, avšak aj ten má niekoľko múch. Jednou z nich je, že aktuálne nezobrazuje mená volajúceho alebo zle spracováva text s diakritikou. A práve preto sme sa rozhodli Vám dať do pozornosti alternatívne riešenie v podobe aplikáciu Tools & Mi Band, ktorá podporuje väčšinu fitnes náramkov od Xiaomi, vrátane Mi Band 4 fitnes náramku po poslednej aktualizácii.

Aplikácia po poslednej aktualizácii priniesla plnú podporu Mi Band 4 náramku, ktorá prináša viacero žiadaných funkcionalít. Jednou z tých najžiadanejších je zobrazovanie mena volajúceho. Tou druhou je vyriešenie problému s vyššie spomínaným textom s  diakritikou. Tú vývojár vyriešil tak, že v rámci rozhrania aplikácie je možnosť vypnutia diakritiky, vďaka tomu sa Vám už nebudú zobrazovať „štvorčeky“ namiesto písmen s mäkčeňmi či dĺžňami.

Aplikáciu treba prepojiť so smartfónom a  aktivovať notifikácie. Čerešničkou na torte je, že aplikácia na rozdiel od natívnej aplikácie Mi Fit ponúka možnosť synchronizácie všetkých hodnôt týkajúcich sa srdečného tepu (vrátane frekvencie tepu počas spánku), ktoré synchronizuje s Google fit.

Aplikácia nižšie však bohužiaľ nie je bezodplatná, stojí 3,59€. Preto je na zvážení každého z  Vás či Vám stojí za to.

Tools & Mi Band
Tools & Mi Band
Price: 3,59 €

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close