SpravodajstvoTIP REDAKCIE

S elektrickou zubnou kefkou Soocas X1 je čistenie zubov naozaj hračka. Aktuálne je dostupná v bleskovom výpredaji

Netráp sa už s klasickou kefkou a vyskúšaj Soocas X1. Výsledok bude mnohonásobne lepší

Netráp sa s klasickou zubnou kefkou a vyskúšaj nástroj hodný 21. storočia. Kvalitná elektrická zubná kefka už nestojí pomaly stovku, tak ako tomu bolo pred niekoľkými rokmi. Elektrická zubná kefka Soocas X1 ťa aktuálne vyjde na necelých 25 eur a garantujeme ti, že ak ju raz vyskúšaš, už nikdy nesiahneš po klasickej kefke!

Limitovanú ponuku na kefku Soocas X1 nájdeš na Gearbest.com

Niekoľkonásobne lepší výsledok

kefka soocas x1 3_opt
Zdroj: Gearbest

I keď sa tomu väčšina ľudí bráni, kvalitné elektrické zubné kefky sú výrazne dôkladnejšie, ako klasické kefky. Vďaka mnohonásobne väčšiemu počtu otáčok – až 37 200!, bude výsledok omnoho viditeľnejší, ako pri očistení klasickou kefkou. Kefka Soocas X1 vás zároveň donúti ku tomu, aby ste si zuby čistili po dostatočne dlhú dobu. Kefka je totižto prednastavená na 2 minútový časovač, pričom vás každých 30 sekúnd upozorňuje na to, aby ste prešli na ďalšiu časť vašich zubov.

Kvalita ako sa patrí

Väčšina lacných kefiek je vyrobených z nekvalitných materiálov, ktoré často nevydržia príliš dlho, poprípade odrádzajú záujemcov. To však nie je prípad kefky Soocas X1. Jej štetinky sú totižto vyrobené z vysokokvalitného nylonu od spoločnosti DuPont, ktorá je v tejto brandži overeným výrobcom.

kefka soocas x1 2_opt
Zdroj: Gearbest

Za zmienku určite stojí aj vodotesnosť na úrovni IPX7, vďaka ktorej môžete kefku umývať aj pod tečúcou vodou. Kefka ďalej disponuje batériou s kapacitou až 700mAh, čo zabezpečuje chod po dobu až 72 minút, čiže vám vydrží zhruba 9 dní. Obrovskou výhodou oproti lacnejším kefkám je aj ponuka až 3 prednastavených režimov – čistenie, bielenie a režim na citlivé zuby. 

kefka soocas x1 4_opt
Zdroj: Gearbest

Elektrickú zubnú kefku Soocas X1 ponúka aktuálne overený e-shop Gearbest.com za naozaj vynikajúcich 24,86 eur s bezplatnou dopravou. S objednávaním sa ale určite poponáhľaj, ponuka je časovo obmedzená!

Limitovanú ponuku na kefku Soocas X1 nájdeš na Gearbest.com

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
tip redakcie
Close
Close