ANDROIDAPLIKÁCIE A HRYSpravodajstvo

Google mapy dostávajú novú funkciu, vďaka ktorej sa vyhnete pokutám na cestách. V mapách uvidíte rýchlostné (pasce) kamery

Určite to poznáte, niekedy keď sa ponáhľate tak prišľapnete plyn o niečo viac ako by sa malo. Mnohokrát a to hlavne ak ste v neznámom prostredí môžete tak nechcene natrafiť na rýchlostné pasce, ktoré ak vás zaznamenajú tak sa neskôr nevyhnete pokute. Po novom ak používate pri cestovaní mapy od spoločnosti Google tak by ste na ne mali byť dopredu upozornený.

Google mapy získavajú užitočnú funkciu

Google začal pomaly uvoľňovať novú užitočnú funkciu pre aplikáciu Mapy. Po novom vás aplikácia upozorní na rýchlostné pasce v dostatočnom predstihu, aby ste mohli prispôsobiť vašu rýchlosť.

google mapy rychlostne pasce
Zdroj: via PhoneDog.com

Funkcia podľa viacerých používateľov známeho fóra Reddit sa pomaly začína zobrazovať v aplikácií (pozn. redakcie: pravdepodobne to závisí od lokality a od tempa pridávania kamier). Zároveň na to, aby funkcia bola aktívna nemusíte vynaložiť žiadnu extra aktivitu, zobrazí sa sama.

Zdroj: Phonedog.com

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close