SpravodajstvoTIP REDAKCIE

Tak tento ruksak so zabudovanými USB rozvodmi musíš mať! Tvoj môže byť už za menej ako 12 EUR s exkluzívnym zľavovým kupónom

Tak tento ruksak musí byť jednoducho povinnou výbavou každého študenta! Praktický štýlový ruksak, ktorý ponúka množstvo samostatných odkladacích priestorov a ako bonus ku tomu ponúka aj zabudované USB rozvody, vďaka ktorým si môžeš nabíjať svoj smartfón či už počas chôdze, behu, alebo túry.

Vhodný do akejkoľvek situácie

Ruksak je vyrobený z odolných polyesterových vlákien, vďaka ktorým je ruksak vhodný nie len na športové aktivity, ale aj na každodenné nosenie do školy. Jeho skvelé spracovanie vo viacerých farebných prevedeniach je ale určite atraktívne, najmä medzi študentmi.

Zmestí sa doň všetko čo potrebujete

Veľkou výhodou tohto štýlového ruksaku je aj množstvo skrytých a zabudovaných prepážok a vreciek. Do ruksaku vďaka nim zmestíte akýkoľvek laptop bežných rozmerov, tablet, knihu, fľašu atď.. Množstvo skrytých vreciek ale zároveň slúži aj ako ochrana proti zlodejom, ktorí vo veľkých mestách často siahajú po hlavných a bočných vreckách. Hlavné vrecko ruksaku je práve kvôli tomu orientované smerom ku chrbátu a zároveň je jeho zips prekrytý látkou, čím sa okrem bezpečnosti zvyšuje aj jeho vodeodolnosť.

Zdroj: Cafago

Spĺňa najnovšie požiadavky

A čo by to bolo za špeciálny ruksak pre mladých bez zabudovanej nabíjačky? Nabíjací USB konektor sa nachádza na bočnej strane ruksaku, kde stačí zapojiť nabíjačku vášho smartfónu. Do ruksaku následne stačí vložiť externú nabíjačku, ktorý treba pripojiť na prípojku nachádzajúcu sa v hlavnom vrecku. Vďaka tomuto riešeniu sa vám už nikdy nestane, že sa vám náhodne rozopne zips, poprípade že sa vám z nejakého dôvodu vytiahne kábel z externej nabíjačky a prestane nabíjať váš smartfón.

Zdroj: Cafago

A koľko vlastne stojí takýto parádny gadget? Partnerský eshop Cafago.com ho za normálnych okolností ponúka za 19,99 eur, no aktuálne ho môžete získať za vynikajúcich 11,66 eur s dopravou zadarmo! Pre uplatnenie zľavy stačí pri nákupe zadať zľavový kód UP4108. Zľavový kód, ako aj výsledná cena, platí pre všetky 3 farebné prevedenia – šedá, čierna, ružová.

Zdroj: vlastný, úvodný obrázok (Cafago)

Tagy
Close
Close