SpravodajstvoTIP REDAKCIEXiaomi

Ručný vysávač Xiaomi Cleanfly FVQ so sacím výkonom až 5000 Pa môžeš mať aktuálne už za 45 eur

Vďaka vysokému saciemu výkonu a malým rozmerom je vhodný najmä na upratovanie auta

Ponuka dostupných vysávačov od spoločnosti Xiaomi je v týchto dňoch pomerne rozsiahla, no to čínskeho výrobcu stále neodrádza od toho, aby na trh neustále uvádzal nové modely. Jedným z novších modelov je aj ručný vysávač Xiaomi Cleanfly FVQ, ktorý si obľúbite najmä kvôli jeho malým rozmerom, vstavanej batérii a pomerne vysokému saciemu výkonu, vďaka čomu si poradí s nečistotami nie len vo vašom dome či byte, ale aj vo vašom aute. 

Vysávač Xiaomi Cleanfly FVQ nájdeš na e-shope Geekbuying.com PS: zľavový kupón nájdeš na spodku článku 

xiaomi cleanfly fvq 1_opt
Zdroj: Geekbuying

Malý a prenosný

Ako sme už spomenuli v úvode, najväčšou výhodou ručného vysávača Xiaomi Cleanfly FVQ je najmä jeho spratnosť. Vďaka doslova minimálnym rozmerom ho zmestíte aj do tých najmenších odkladacích priestorov, pričom je prispôsobený aj na prípadné umiestnenie v držiaku na pohár, kde sa zmestí bez akýchkoľvek problémov. 

xiaomi cleanfly fvq 2_opt
Zdroj: Geekbuying

Vysoký výkon dostatočný pre vysávanie akýchkoľvek nečistôt

Vďaka viacúrovňovému prúdeniu cyklónového vzduchu a špirálovým lopatkovým ventilátorom si Xiaomi Cleanfly FVQ poradí aj s pomerne ťažkými nečistotami akými sú napríklad menšie predmety zabudnuté napríklad pod sedadlom v aute, či mince. S klasickým prachom, omrvinkami, či kusmi papiera si poradí bez akýchkoľvek problémov. 

Na jedno nabitie vysajete celé auto

V naozaj kompaktnom tele samotného vysávača sa ale nenachádza iba výkonný motor, ale aj dve vysokokapacitné batérie s celkovou kapacitou až 4000 mAh. Na jedno nabitie tak môžete vysávať bezproblémovo po dobu až 13 minút, čiže bezproblémovo vysajete útroby svojho vozidla, či prípadné nečistoty vo vašom dome. Skvelou výhodou batérií je, že podporujú rýchlonabíjanie 12V/2A, čím sa batéria nabije iba za 1,5 hodiny. 

xiaomi cleanfly fvq 3_opt
Zdroj: Geekbuying

Ručný vysávač Xiaomi Cleanfly FVQ je aktuálne dostupný na e-shope Geekbuying.com, ktorý ho za normálnych okolností ponúka za viac ako 52 eur. Ak máte o vysávač záujem, určite odporúčame využiť unikátny zľavový kupón „GKB096S“, ktorý zrazí cenovku vysávača na 45 eur s dopravou zdarma

Vysávač Xiaomi Cleanfly FVQ nájdeš na e-shope Geekbuying.com

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Close
Close