NovinkyXiaomi

Xiaomi prekvapuje chytrou Rubikovou kockou. Stáť bude menej ako 15€

Xiaomi fanúšikov zábavy poteší ďalším zaujímavým kúskom, konkrétne špeciálnou Rubikovou kockou – GiiKER Super Cube, ktorú bude vyrábať spoločnosť Foshan Jike Innovation Technology Co. Ltd..

Xiaomi GiiKER Super Cub, Rubikova kocka od Xiaomi

Táto Rubková kocka je však výnimočná z viacerých uhlov pohľadu. Je totiž „smart“. Pozostáva z viac ako 300 kusov a 6-sového snímača, ktorá monitoruje aktuálny stav kocky.

Zdroj: XiaomiToday.it

To však stále kocku nerobí chytrou, ale možnosť spárovanie so smartfónom už áno. Totiž toto prepojenie umožňuje ďalšie interaktívne možnosti ako sú napríklad rôzny tutoriály, výzvy a podobne. Kocka je kompatibilná s operačným systémom Android 4.4 a vyšším a operačným systémom iOS.

Údajne kocku by dennom trénovaní by ste mali byť schopný poskladať do 30 sekúnd. Zaujímavosťou však je, že vďaka aplikácií môžete sledovať vaše pohyby v reálnom čase a zároveň ich správnosť aj vyhodnocovať. Kocku nabijete pomocou USB vstupu a mala vydržať na jedno nabitie zhruba 30 hodín hrania sa.

Zdroj: Xiaomitoday.it

Tagy

Martin Borko

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky s dosahom viac ako 6000 unikátnych čitateľov denne.

Pridaj komentár

Close
Close