Spravodajstvo

Vieme približný termín príchodu rozšírení pre Microsoft Edge

Microsoft spolu s predstavením prehliadača Microsoft Edge zároveň ohlásil, že bude podporovať rozšírenia tretích strán, ako je tomu u konkurenčného prehliadača Google Chrome. Avšak, Microsoft k tomu dodal, že táto podpora nebude dostupná spolu s predstavením prehliadača v júli 2015, ale až neskôr.

V týchto dňoch, sa dostala do obehu informácia, ktorá priblížila dostupnosť týchto rozšírení tretích do prehliadača Microsoft Edge, konkrétne reč je o polovici budúceho roka, spolu s príchodom väčšej aktualizácie pre Windows 10 pod označením „Redstone“.

Internetový portál Windowscentral.com sa snažil tieto informácie overiť priamo u zdroja, a hovorca Microsoftu na to reagoval slovami:

„V budúcich aktualizácia prinesieme podporu rozšírení do prehliadača Microsoft Edge. Vývojári, ktorí pracujú na rozšíreniach pre ďalšie moderné prehliadače používajú bežné Webové technológie ako sú JavaScript a HTML, pre Microsoft Edge však budú vyrábať rozšírenia s minimálnymi alebo žiadnými úpravami kódu.“

Mimochodom, ak patríte medzi používateľov programu Windows Insider, tak pravdepodobne tieto rozšírenia budete môcť vyskúšať o niečo skôr ako bežní používatelia Windows-u.

Uvítali by ste možnosť rozšírení v prehliadači Microsoft Edge, alebo by ste ich ani nevyužili?

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Close
Close