SpravodajstvoWindows

Pomaly, ale isto sa blížia rozšírenia pre Microsoft Edge

Ak partíte medzi členov programu Insider, ktorí netrpezlivo čakajú na možnosti pridania rozšírení do prehliadača Microsoft Edge, tak máme pre vás dobré správy.

Hoci pôvodne sa hovorilo, že dostupnosť rozšírení pre spomínaný prehliadač príde ešte ku koncu decembra minulého roka spolu s aktualizáciou Redstone, tak sa tak nestalo. Dnes sa však opäť začalo šuškať na internete, že rozšírení by sme sa mohli dočkať už čoskoro, koncom tohto mesiaca v rámci Buildu 1428 alebo novšieho. Totiž podľa uniknutých informácií, ku ktorým sa dostali redaktori portálu WinBeta, tak aktuálne rozšírenia pre Microsoft Edge sú k dispozícii v rámci najnovšej verzie rs1_realease (pozn. redakcie: v rámci interných testovaní), čo v preklade znamená, že by sme sa spomínaných noviniek mohli dočkať už v najbližšej aktualizácii Windows 10 Technical Preview.

Oficiálny termín rozšírení pre Microsoft Edge

Oficiálny termín vydania rozšírení pre bežných používateľov (Microsoft Edge)  Windows 10  je zatiaľ naplánovaný na  oficiálné vypustenie prvej vlny aktualizácie Redstone, ktorá by sa mala konať v Júli tohto roka. Z pravidla Microsoft novinky vypúšťa v zhruba trojmesačnom predstihu pre vývojárov na testovanie, čo je dobrým indikátorom pravdivosti zatiaľ dostupných informácií ohľadne blížiacej sa aktualizácie pre členov programu Insider, ktorá by mohla už obsahovať spomínané rozšírenia.

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Redakcia

Chceš sa stať redaktorom aj ty? Ak ťa bavia témy technológií a vedy, tak si možno tým správnym kandidátom, aby si sa stal redaktorom nášho portálu. Napíš nám krátku ukážku textu ako píšeš a pošli ju na [email protected] My sa ti ozveme späť
Close
Close