SpravodajstvoWindows 10 Mobile

Microsoft Edge rozšírenia prídu aj pre Windows 10 Mobile

Jedna z najčastejších výčitiek ohľadne prehliadača Microsoft Edge na Windows 10 je dostupnosť podpory rozšírení. Hoci používatelia Windows Insider od Buildu 14291, ktorý sa dostal do obehu ešte v marci, už túto funkcionalitu využívajú tak stále je obmedzená len pre PC a tablet verziu Windowsu 10, čomu by mohlo byť v blízkej budúcnosti koniec. Microsoft totiž prostredníctvom Windows Roadshow dnes dal do obehu nové informácie, ktoré hovoria o tom, že rozšírenia pre internetový prehliadač Microsoft Edge by mali byť dostupné aj pre mobilné zariadenia.

Microsoft Edge rozšírenia budú dostupné aj pre Windows 10 Mobile

microsoft extension mobil

Pre tých, ktorí o Microsoft Edge rozšírení počujú prvýkrát, tak sa jedná o možnosť pridania modifikovaných funkcionalít do internetového prehliadača ako to poznáme napríklad v prehliadači Google Chrome či Firefox.

Čo na to hovoríte, uvítali by ste rozšírenia aj na mobilných telefónoch?

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close