Spravodajstvo

RoomMates Agent

V Windows Phone Store sa objavila nová aplikácia od slovenského vývojára Tibora Borku „RoomMates Agent“, ktorá slúži na vyhľadávanie podnájmu na území celého SR. Momentálne aplikáciu najviac ocenia študenti, ktorým sa začína od budúceho týždňa zimný semester a ešte nemajú vybavené ubytovanie, samozrejme aplikáciu využijú aj iné cieľové skupiny.

Aplikácia slúži na sledovanie inzerátov zo stránky www.roommates.sk. Po vytvorení filtra s požadovanými parametrami sa automaticky vyhľadá a zobrazí posledných 30 vyhovujúcich inzerátov. Zoznam sa dá manuálne aktualizovať, ako aj pripnúť filter na hlavnú obrazovku, čím sa aktivuje automatické sledovanie vyhovujúcich inzerátov. Dlaždica filtra na hlavnej obrazovke sa aktualizuje približne každých 30 minút a v pravom hornom rohu dlaždice sa zobrazí počet nových vyhovujúcich inzerátov. Maximálny počet filtrov je limitovaný na 4. Kliknutím na inzerát v zozname sa zobrazia podrobnosti inzerátu. Ak inzerát obsahuje obrázok, kliknutím na zmenšený obrázok, sa zobrazí na celej strane. Ak inzerát obsahuje telefónne číslo alebo email, tak priamo z aplikácie môžete kontaktovať inzerenta. Inzerát môžete označiť hviezdičkou (obľúbený), taktiež môžete pridávať poznámky k inzerátom. Na hlavnej stránke môžete prepínať medzi filtrami, poľa ktorého sa majú inzeráty zobrazovať, alebo môžete zobraziť všetky, ktoré vyhovujú niektorému z filtrov, alebo zobraziť iba obľúbené.

Zdroj (odkaz na stiahnutie): windowsphone.com

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s

Tip pre vás  Pozrite si produktové fotografie Mi Band 4 náramku, ktorý má byť už zajtra oficiálne predstavený. Vyzerá dokonalo
podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený


Martin Borko

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky s dosahom viac ako 6000 unikátnych čitateľov denne.
Close
Close