SpravodajstvoTIP REDAKCIE

Robotický vysávač Xiaomi Viomi V2 s funkciou mopovania aktuálne kúpiš v skvelej zľave

Pozrite sa, čo dokáže robotický vysávač Xiaomi Viomi V2, na ktorý aktuálne prebieha veľká akcia, ktorej sa len ťažko odoláva.

Píše sa rok 2019 a ty sa stále trápiš s ručným vysávaním? Zabudni na to a zaobstaraj si tohto pomocníka, ktorý je vynikajúcim príkladom technológie z 21. storočia. Pokiaľ máš v domácnosti parkety, či kachličky, zabiješ dve muchy jednou ranou. Tento robotický pomocník totižto po boku vysávania pomopuje celú domácnosť. 

Xiaomi Viomi V2 nájdeš na Geekbuying.com PS: nezabudni na zľavový kupón

Prečo práve Xiaomi Viomi V2?

xiaomi viomi v2 3
Zdroj: Geekbuying

Pokročilé mapovanie

Model Viomi V2 patrí z hľadiska technológií medzi najnovšie kúsky na trhu. Svedčí o tom aj pokročilá navigačná technológia, ktorá sa spolieha na laserové mapovanie okolia. 

Nezanechá za sebou žiadnu špinu

Vďaka saciemu výkonu až 2150 Pa sa nemusíte obávať toho, že robot za sebou nechá akékoľvek nečistoty. Všetok odpad poputuje priamo do zásobníka s objemom až 600 ml

xiaomi viomi v2 4
Zdroj: Geekbuying

Ovládanie pomocou 1 tlačidla

S nastavovaním či pracným zapínaním sa zaoberať nemusíš. Jediné, čo na zapnutie robota treba, je kliknutie na tlačidlo vysávanie, poprípade kliknúť na príslušné tlačidlo v aplikácii Mi Home. Robot sa po spustení postará o vysatie domácnosti, pričom po naplnení / vybití sa vráti do svojej stanice. 

Mokré čistenie 

Ďalšou skvelou výhodou modelu Viomi V2 je aktívne mokré čistenie, ktoré je taktiež takmer bezúdržbové. Ak zvolíte aj túto možnosť umývania, stačí napustiť 560 ml nádrž na vodu, pričom o všetko ostatné sa postará samotný robot, ktorý už vie, čo má robiť. 

Robotický vysávač Xiaomi Viomi V2 môžeš aktuálne kúpiť prostredníctvom e-shopu Geekbuying.com, ktorý ho ponúka už za skvelých 318,24 eur. Robot je dodávaný z európskeho skladu, takže sa nemusíte obávať žiadnych ďalších poplatkov ako DPH či CLO. Pre zrazenie cenovky treba v košíku použiť zľavový kupón 3QW39RWW.

Xiaomi Viomi V2 nájdeš na Geekbuying.com PS: nezabudni na zľavový kupón

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Tagy
tip redakcie Viomi V2 Xiaomi Xiaomi robotický vysávač
Close
Close